1. KAM ÍSŤ


Slovensko všeobecne má také množstvo úchvatne krásnych miest, z ktorých si môžete vybrať, a pri toľkých možnostiach môže byť rozhodnutie o tom správnom mieste niekedy trochu skľučujúce. Dobrý fotograf s dostatočnými tvorivými schopnosťami by mal byť schopný vytvárať zmysluplné fotografie, nech sú kdekoľvek, najmä keď fotí niečo také silné, ako je láska. Avšak výber miesta, ktoré je nielen krásne, ale má pre vás aj určitý význam, môže určite pozdvihnúť celý váš zážitok a vytvoriť absolútne najlepšie fotografie. Najlepšie miesto je zvyčajne také, ktoré najviac rezonuje s tým, kto ste ako pár.





2. KEDY FOTIŤ


Ideálny čas na takmer každé fotenie je vždy zlatá hodinka (posledná hodina svetla pred západom slnka). Aj keď ranné svetlo je krásne. Najlepšie je vyhnúť sa ostrému slnku vždy, keď je to možné.





3. AKO SA OBLIECŤ


Vždy noste to, v čom sa cítite pohodlne. Aby ste však zaistili estetickú harmóniu... Doplnkové farby vždy fungujú najlepšie. Majte na pamäti, že to, čo si oblečiete, sa môže ideálne dopĺňať nielen navzájom, ale aj s farebnou paletou miesta. Pokiaľ si ale neviete vybrať, tak vám s tým rád pomôžem!





4. ČO ROBIŤ


Len sa bavte. Absolútne nie je potrebné byť nervózny z fotografovania, hoci väčšina z nás spočiatku je, a to je úplne normálne. Všetko, čo musíte urobiť, je byť sami sebou. Počas fotenia vás budem viesť, a spoločne zachytíme váš autentický a milostný príbeh.