Milujem to, čo robím!


"Mojim cieľom je, aby ste sa pri fotografovaní cítili pohodlne a zabávali sa... Ešte lepšie, aby ste dokonca úplne zabudli, že vás vôbec fotím. Úplne najlepšie momenty sú tie skutočne autentické. Budem rád a taktiež mi bude cťou zachytiť vaše spomienky tak, ako sa stali, krásne & prirodzené."

...O MNE


Ahojte! 👋 Dovoľte mi predstaviť sa 🙂 

Moje meno je František. Teší ma!

Ak vás zaujíma kto stojí za foťákom, ste na správnom mieste. Zhrnúť sa do sekcie "o mne" je takmer nemožné, ale tu je niekoľko vecí, ktoré musíte vedieť.


Už tri roky sa aktívne venujem fotografií, mimo iné som veľký športový nadšenec 🏃 od kondičných tréningov až po adrenalínové športy. Milujem počúvanie hudby 🎵... doslova som na nej závislí a život bez nej, tak ako aj bez fotografovania 📷 si neviem predstaviť.


Dôvod, prečo sa venujem svadobnej fotografíi a potrétom je ten, že rád podporujem ostatných a taktiež s nimi rád komunikujem. A aký je lepší spôsob, ako byť v úlohe "podporovateľa", ako pomôcť niekomu osláviť jeden z najvýnimočnejších momentov ich života? Chcem, aby ste sa všetci fantasticky bavili a chcem, aby ste sa pozreli späť na svoje fotografie a prežili ten deň znovu. Takto by som sa opísal v pár vetách...


Spojme sa a zdieľajme tento výnimočný okamih vášho života spolu!

František Kabát

TIEŽ SOM ČLENOM

CELOSVETOVEJ ASOCIÁCIE SVADOBNÝCH FOTOGRAFOV

RECENZIE MOJICH KLIENTOV

Ala & Tomi


“Ahoj,
jooooj ❤ dakujeme krasne 🎉 vybrali sme si ta s vedomim, ze podla tvojho portfolia urcite budeme mat aj my krasne fotky, ale ti poviem, ze nase su ozaj dokonale, uzasne, perfektne ! Mas nenormalny talent, zachytil si presne vsetko tak ako sme si predstavovali dokonca este aj lepsie
Este raz velka vdaka 🖐”

01 / 06

TIEŽ PONÚKAM

Pripravený spoznať sa?

Budem s vami rád v kontakte


Ozvite sa mi